Marihuana medyczna

Odmiana Black Tuna

Strona główna » Black Tuna
black tuna

Black Tuna to hybrydowa odmiana z serii 18% THC S-LAB. Jako że powstała ona ze skrzyżowana z odmian Lamb’s Bread (sativa) i Herijuana (indica) z przewagą sativy, Black Tuna sprawdza się przy szerokim spektrum działania z zakresu medycyny. Jej działanie jest zrównoważone, przez co jest to odmiana polecana osobom o niewielkich lub zerowych doświadczeniach z terapią przy użyciu M.M.

Poznaj potencjał odmiany Black Tuna. Sprawdź, czy jest ona dostępna w Twojej okolicy i umów się na spotkanie online z lekarzem Carenabis. Jeśli w aptece dostępne są inne odmiany M.M. wspierające terapię Twoich dolegliwości, nasz lekarz doradzi rozwiązanie i wystawi stosowną receptę.

Producent: S-LAB

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 18%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Black Tuna – Działanie i efekty terapii

Hybrydowy charakter odmiany Black Tuna gwarantuje szybką poprawę nastroju, połączoną z ogólnym poczuciem euforii. Jako że stosunek indica/sativa został zachowany w bardzo bliskich proporcjach (z lekką przewagą sativy), działanie po chwili stabilizuje się na odpowiednim poziomie, utrzymując efekt przez ok. 60-90 minut (w zależności od indywidualnej tolerancji pacjenta).

Z czasem działanie Black Tuna przechodzi w odczucia fizyczne. Pacjent może spodziewać się rozluźnienia, relaksu i tzw. odczucia ciepłego bezpieczeństwa. Idealnie więc sprawdza się ona jako wieczorna alternatywa dla osób walczących z przewlekłym stresem i zaburzeniami snu.

Black Tuna – Zastosowanie w terapiach leczniczych

Black Tuna to odmiana, która perfekcyjnie sprawdza się przy:

  • łagodzeniu stresu,
  • ograniczaniu stanów lękowych,
  • sesjach relaksacyjnych,
  • poprawie nastroju,
  • zaburzeniach snu
  • dolegliwościach bólowych,
  • skurczach,
  • stanach depresyjnych,
  • dolegliwościach żołądkowo-jelitowych.

 

Jak widać, zakres zastosowań medycznych odmiany Black Tuna jest niezwykle imponujący. Jest to możliwe za sprawą rozbudowanego profilu terpenowego.

Black Tuna – Profil terpenowy

Terpen

Zawartość procentowa

Tlenek kariofilenu

3%

Bisabolol

4%

Nerolidol

5%

Pinen

5%

Humulen

10%

Linalol

10%

Mircen

15%

Limonen

18%

Kariofilen

30%

Black Tuna – Smak, zapach i wygląd kwiatów

Nazwa Black Tuna nie odnosi się do zapachu czy smaku tej odmiany. Dostarcza ona natomiast intensywnego i skunksowego aromatu z ziemistym tonem. Kwiaty tej odmiany są dość gęste i ciemnozielone z nutami niebiesko-fioletowego koloru. Zarówno smak, wygląd, jak i zapach nawiązują raczej do odmian z genotypem indici, co bez wątpienia docenione zostanie przez większość pacjentów ze względu na wydajność tego surowca.