FAQ

Skieruj się do zakładki Umów wizytę lub kontakt i wypełnij formularz kontaktowy. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy w celu ustalenia terminu spotkania online.

Wizyta receptowa jest przeznaczona dla pacjentów, którzy zostali zdiagnozowanie przez naszego lekarza i takie zalecenie pojawiło się podczas teleporady.

Prowadzenie jakichkolwiek pojazdów mechanicznych w trakcie terapii medyczną marihuaną jest bezwzględnie zabronione.

Spożywanie alkoholu przed przyjęciem marihuany, może prowadzić do silniejszego działania THC, zawrotów głowy, nudności czy wymiotów.

Tak, oferujemy teleporady, na których istnieje możliwość otrzymania recepty na medyczną marihuanę, po kwalifikacji przez naszego lekarza.

Tak, nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę do prowadzenia terapii medyczną marihuaną.

Każdy lekarz w Carenabis może wystawić receptę na medyczną marihuanę, bez względu na specjalizację.

Odpowiedź na to pytanie znajduję się w naszym artykule na blogu.

Czy marihuana jest w Polsce legalna?

Najlepszą metodą używania medycznej marihuany jest waporyzacja. 
Waporyzator zapewnia optymalną temperaturę i pozwala ochronić susz przed toksynami, które wydzielają się podczas spalania.

Medyczną marihuanę można zakupić w aptekach, które mają odpowiednie pozwolenia na jej sprzedaż. Istnieje wiele stron internetowych na których można sprawdzić, gdzie jest aktualnie dostępna interesująca nas dawka.

Koszt 1 grama medycznej marihuany to 50-70 zł. Jedno opakowanie konopi leczniczych ma wielkość 5 lub 10 gram.

Podczas stosowania konopi indyjskich należy uważać na niepokojące nas objawy i skonsultować je bezzwłocznie z lekarzem prowadzącym.

Tak, głównym powodem problemu zaczerwienionych gałek ocznych jest THC, które obniża ciśnienie krwi, przez co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększając przepływ krwi w organizmie, co również wpływa na źrenice. Waporyzacja pomaga zniwelować ten problem.

Tak, jest to wskazanie do terapii, natomiast diagnozę może postawić lekarz na konsultacji, po dokładnym przeanalizowaniu historii choroby.

Jako Carenabis jesteśmy centrum medycznym specjalizującym się w terapiach medyczną marihuaną.

Skutki uboczne wynikające z terapii medyczną marihuaną są zazwyczaj niewielkie i mają łagodne nasilenie.

Nie ma konieczności kontynuowania terapii u tego samego lekarza, co pierwsza wizyta. Można dowolnie rezerwować wizyty w zależności od dostępnych terminów.