Marihuana medyczna

Odmiana Headband

Strona główna » Headband
s-lab 22

Headband to kolejna odmiana, która dostępna jest w aptekach pod szyltem firmy S-LAB. Dostępna jest ona zarówno w serii z zawartością 18%, jak i 22% THC. W jej genotypie dominuje przewadze genów indica, która wykazuje silne działanie psychoaktywne – do czego nawiązuje również nazwą, która w tłumaczeniu oznacza „opaska na głowę”.

Wydaje Ci się, że Headband to idealna odmiana dla Ciebie i Twoich potrzeb? Skonsultuj się z lekarzem Carenabis już teraz i dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie wraz z receptą na Headband lub inną odmianę indywidualnie dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Producent: S-LAB

Genetyka: Hybryda/Indica

Stosunek THC/CBD: 18-22%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Headbank – Opis i charakterystyka odmiany

Headband to odmiana, która zyskała wielu zwolenników ze względu na zdolność do leczenia zróżnicowanych dolegliwości. Wykazuje ona silne właściwości relaksujące, co stanowi ogromną zaletę dla osób szukających wsparcia w terapii wielu jednostek chorobowych.

Headband jest odmianą o wszechstronnych właściwościach leczniczych. Jest to szczep zalecany w leczeniu wielu zaburzeń psychiczno-emocjonalnych – takich jak:

  • depresja,
  • stany lękowe,
  • nadpobudliwość.

 

Z jego głównych zalet koniecznie należy wymienić zdolność do relaksacji bez wywoływania senności u pacjenta. Niemniej jednak Headband charakteryzuje się też działaniem przeciwbólowym, które pomoże w leczeniu dolegliwości z nim związanych – niezależnie od umiejscowienia i natężeni bólu.

Headband – Odczucia i efekty

W przypadku odmiany Headband na uwagę zasługują silne efekty psychoaktywne. Wśród pacjentów można spotkać opinie, że jest to odmiana silniejsza od reszty dostępnych indic. Headband wykazuje wybitnie mocne właściwości relaksujące właściwości, łagodząc przy tym wszelkiego rodzaju stresy i bóle.

Działanie Headband może trwać ok. 2-3 godziny. Efekty mogą jednak zmieniać się wraz z upływem czasu, wspierając odczuwanie euforii i relaksu. Co ciekawe, Headband u niektórych osób może spowodować zastrzyk kreatywności, pobudzając do działania i pracy umysłowej.

Headband – Zapach i smak

Kwiaty Headband charakteryzują się wyczuwalnym słodkim, ostrym i jednocześnie wyraźnie cytrynowym aromatem. Zapach jest więc niezwykle aromatyczny i wyczuwalny. Na drugim planie nie może zabraknąć też lekkiej nuty oleju napędowego z domieszką ziemistości – co jest charakterystyczne dla wszystkich kwiatów z przewagą genów indica.

Headband to odmiana znana ze słodkiego smaku cytryny – z wyróżniającą kremową nutą. W trakcie przyjmowania pozostawia na ustach pikantny, ale ziemisty smak, zmieszany z nutą świeżej lawendy.

Nie czekaj i już teraz przekonaj się, czy Headband jest odpowiednią odmianą dla Ciebie i Twoich potrzeb. Umów wizytę z lekarzem Carenabis i zrealizuj receptę na M.M.