Marihuana medyczna

Odmiana Island Sweet Skunk (ISS)

Strona główna » Island Sweet Skunk (ISS)
s-lab 22

Island Sweet Skunk (ISS) to kolejna odmiana M.M., która dostępna jest w serii 22% THC firmy S-LAB. Charakteryzuje się ona bardzo intensywnym zapachem i smakiem, nawiązując do cytrusów i słodkiej trawy. Ma ona jednak gęste kwiaty, co wskazuje na bardzo zrównoważony genotyp, z delikatną dominacją genów sativa. Jest to hybryda odmian Skunk #1 i Sweet Pink Grapefruit, zapewniając ciekawe działanie terapeutyczne.

Chcesz wypróbować Island Sweet Skunk w swojej terapii? Nie zwlekaj i już teraz odkryj, co ta odmiana może Ci zaoferować. Skontaktuj się z lekarzem Carenabis i rozpocznij terapię M.M. już dziś.

Producent: S-LAB

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 22%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Island Sweet Skunk – Charakterystyka i działanie

Island Sweet Skunk (znana też jako ISS) wykazuje energetyczny efekt działania. Stanowi ona więc idealny wybór dla pacjentów oczekujących siły do działania, inspiracji i pobudzenia kreatywności. Island Sweet Skunk jest więc odmianą, która perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku stosowania na co dzień.

Island Sweet Skunk potrafi zapewnić zarówno relaksacyjne, jak i euforyczne efekty. Pierwsze doznania można już odczuć przy pierwszym kontakcie, czując eksplozję aromatów cytrusowych i słodkich owoców tropikalnych – co powinno być punktem wyjścia dla oczekiwań.

Island Sweet Skunk może pomóc też w łagodzeniu stresu i lęku, poprawiając przy tym nastrój pacjenta. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to mocna odmiana M.M. o zawartości THC na poziomie 22%, przy stosunkowo niewielkiej ilości CBD poniżej 1%. Może być ona więc zbyt silna dla pacjentów rozpoczynających swoją terapię M.M. ze względu na niską tolerancję. Należy to uwzględnić podczas spotkania z lekarzem Carenabis.

Island Sweet Skunk – Zastosowanie medyczne

Właściwości Island Sweet Skunk wspierają proces leczenia wielu schorzeń. Dzięki wysokiemu poziomowi THC i niewielkiej ilości CBD, ISS może:

 • działać przeciwbólowo,
 • redukować stany zapalne,
 • wykazywać efekty relaksujące,
 • zmniejszać napięcia mięśniowe,
 • przywracać apetyt u osób cierpiących na anoreksję czy chemioterapię
 • pomóc osobom zmagającym się z depresją lub innymi zaburzeniami psychicznymi.

 

Spektrum zastosowań Island Sweet Skunk jest bardzo szerokie. Warto więc skonsultować się wcześniej z lekarzem specjalistą, czy jest to odmiana dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Profil terpenowy – Island Sweet Skunk

Terpeny, które dominują w Island Sweet Skunk to:

 • Pinen,
 • Kariofilen,
 • Terpinolen,
 • Nerolidol,
 • Bisabolol.

 

Nie czekaj i już teraz poznaj Island Sweet Skunk. Zespół lekarzy Carenabis jest do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy przeprowadzić terapię M.M. krok po kroku.