Marihuana medyczna

Odmiana Jean Guy

Strona główna » Jean Guy
s-lab 22

Jean Guy to odmiana o mocnych genach, dochodzących do stosunku 90%/10% z przewagą sativy. Dostępna jest ona w serii 22% THC firmy S-LAB, oferując wszystko, czego pacjenci mogą oczekiwać od konopi terapeutycznych w ciągu dnia.

Skorzystaj z pomocy doświadczonego zespołu medycznego. Umów się na konsultacje z lekarzem Carenabis, który odpowie na Twoje pytania, wystawi receptę i udostępni wskazówki dotyczące leczenia.

Producent: S-LAB

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 22%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Jean Guy – Charakterystyka odmiany

Jean Guy to szczególna odmiana, która może być określana mianem definitywnego przeciwieństwa L.A. Confidental. Jej szczególny genotyp to stosunek 90%/10% na rzecz genów sativa. Charakteryzuje się ona wyjątkowo kwaśnym cytrusowym aromatem i pieprznym smakiem. Biorąc pod uwagę, że dostępna jest ona w serii S-LAB 22%, Jean Guy kwalifikuje się jako odmiana o wysokiej mocy i długotrwałych efektach.

Wysokie stężenie tetrohydrokannabinolu w kwiatach odmiany Jean Guy sprawia, że jest to odmiana dostosowana do potrzeb pacjentów zmagających się z dolegliwościami zdrowotnymi, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie.

Jean Guy – Działanie

Jean Guy oferuje zastrzyk motywacji i pobudzenia. Jest to szczep o wysokiej zawartości genów sativa, więc zapewnia on również poprawę nastroju i podniesienie poziomu kreatywności. Jean Guy przy odpowiednim stosowaniu stanowi idealną alternatywę dla pacjentów szukających odmiany M.M. w godzinach porannych – głównie ze względu na fakt wyeliminowania efektu ospałości czy ciężkości, który może wystąpić w przypadku innych odmian o większej zawartości indici w genotypie.

Jean Guy – Zastosowanie medyczne

Jean Guy jest najlepszym wyborem dla osób cierpiących na:

  • fibromialgię,
  • stwardnienie rozsiane,
  • bóle nowotworowe lub spowodowane chemioterapią,
  • stany depresyjne,
  • przewlekły stres,
  • spadek motywacji i efektywności,
  • migreny,
  • wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe (również mięśniowe występujące ze względu na wysoki poziom aktywności fizycznej).

 

Należy jednak pamiętać o tym, że Jean Guy dostępny w aptekach ma moc na poziomie 22% THC. Jest to więc odmiana o wysokiej sile działania i u pacjentów o niskiej tolerancji, może nasilić stany lękowe. Zaleca się więc umiarkowane dawkowanie zgodnie z zaleceniami lekarza.

Jean Guy – Zapach, smak i wygląd

Jean Guy to przede wszystkim nuty cytryny i limonki, obecne w jego aromacie utrzymującym się one w ustach. Kwiaty tej odmiany charakteryzuje unikalny kolor, będący kombinacją ciemnej i jasnej zieleni – tworząc kontrastową paletę kolorów na jednym tzw. pączku. Kwiatostany Jean Guy pokryte są widocznymi jasnopomarańczowymi włoskami i trichomami, nadającymi im błyszczący oraz kryształowy wygląd.