Marihuana medyczna

Odmiana Aurora 8/8 (Equiposa)

Strona główna » Aurora 8/8 (Equiposa)
Aurora 8 Equiposa

Equiposa to odmiana dostępna w aptekach jako Aurora 8/8. Jej cechą charakterystyczną jest zróżnicoważenie poziomu THC i CBD na poziomie 8% – co szczególnie przypadnie do gustu początkującym pacjentom o niższej tolerancji na kannabinoidy lub osobom szukającym idealnej odmiany do prowadzenia terapii w ciągu dnia.

Potrzebujesz M.M. do codziennego wsparcia leczenia występujących dolegliwości? Aurora 8/8, czyli Equiposa to doskonały wybór. Skonsultuj swoją sytuację z lekarzem Carenabis na spotkaniu online i otrzymaj receptę wraz ze wskazówkami prowadzenia terapii leczniczej z użyciem M.M. Umów wizytę już teraz.

Producent: Aurora

Genetyka: Hybryda

Stosunek THC/CBD: 8%/8%

Dostępne opakowania: 10g

Aurora 8/8 Equiposa – Charakterystyka i działanie

Odmiana Equiposa w serii Aurora 8/8 charakteryzuje się interesującym i wartościowym profilem terpenowym, który dominowany jest m.in. przez mircen. To on odpowiada za ziemny i piżmowy aromat. Na profil terpenowy w Aurora 8/8 Equiposa składa się również alfa-pinen i beta-pinen. Te z kolei odpowiadają za aromaty sosnowe i ziołowe.

Dzięki terpenom Aurora 8/8 Equiposa działa:

  • przeciwbólowo,
  • przeciwzapalnie,
  • redukująco niepokój i stany lękowe.

 

Pacjenci często odczuwają motywację do działania, kreatywność i pobudzenie. Dzięki temu Aurora 8/8 Equiposa idealnie nadaje się do prowadzenia terapii w ciągu dnia – a nawet od samego rana. Przy większych dawkach należy jednak spodziewać się senności i głębokiego relaksu, który pomoże odprężyć się w godzinach wieczornych. Można więc powiedzieć, że Aurora 8/8 Equiposa działa na kilku płaszczyznach.

Aurora 8/8 Equiposa – Wygląd, smak i zapach

Kwiaty Aurora 8/8 Equiposa są jasnozielone, licznie pokryte połyskującymi kryształkami żywicy. Ich kształt i gęstość bezpośrednio wskazują na przewagę genów sativa. Mimo to kwiatostany są zbite i gęste.

Zapach odmiany Aurora 8/8 Equiposa nawiązuje do nut owocowych – takich jak brzoskwinia i jabłko. Dodatkowo jest on wzbogacony o aromaty kwiatowo-cytrusowe. W smaku z kolei można spodziewać się nut owocowych z domieszką nut ziemi i subtelnych przypraw.

Aurora 8/8 Equiposa jest niezwykle uniwersalną odmianą. Otrzymaj receptę i przekonaj się o jej potencjale podczas terapii. Umów spotkanie online z lekarzem Carenabis już teraz.