Marihuana medyczna

Odmiana Master Kush

Strona główna » Master Kush
Sour diesel

Odmiana Master Kush to kolejna odmiana, która pojawia się w ofercie serii S-LAB 18% THC. Jest to hybryda z dużą przewagą genów indica, które charakteryzują się silnym działaniem relaksacyjnym i gęstymi, intensywnie zielonymi kwiatami. Dzięki temu Master Kush idealnie sprawdza się w przypadku pacjentów chcących łagodzić stres i lęki, wspierając regenerację i ogólne samopoczucie. Wspomaga również leczenie przewlekłego bólu, bezsenności i zaburzeń odżywiania.

Poznaj prawdziwy potencjał odmiany Master Kush. Umów się już teraz na spotkanie online z lekarzem Carenabis.pl, który oceni Twoje potrzeby pod kątem dolegliwości, wystawi receptę i przygotuje plan terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.

Producent: S-LAB

Genetyka: Hybryda/Indica

Stosunek THC/CBD: 18%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Master Kush – Działanie i profil terpenowy

Master Kush jako indica pomaga zrelaksować się i odprężyć. Wykazuje również silne działanie fizyczne. Pacjenci często zauważają tzw. efekt ciężkości ciała oraz nagły przypływ senności wraz ze wzrostem apetytu. Master Kush stanowi więc idealny wybór dla pacjentów borykających się z:

  • problemami ze snem (np. kłopoty z zasypianiem, bezsenność),
  • zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja),
  • depresją i stanami lękowymi,
  • bólem (niezależnie od jego źródła i rodzaju).

 

Spektrum działania jest zatem naprawdę duże. Jeśli należysz do grona pacjentów, którzy walczą ze zróżnicowanymi schorzeniami zdrowotnymi, wykorzystaj potencjał Master Kush w swojej terapii.

Master Kush – Profil terpenowy

Profil terpenowy odmiany Master Kush bogaty jest m.in. w takie związki organiczne jak:

  • Kariofilen (nazywany również jako beta-kariofilenem – przeciwutleniający i przeciwzapalny oraz może pomóc w leczeniu chorób jelit lęków i depresji);
  • Nerolidol (wykazuje właściwości uspokajające, przeciwlękowe, przeciwbakteryjne, przeciwpasożytnicze, przeciwutleniające i przeciwbólowe).
  • Bisabolol (ma właściwości przeciwzapalne i relaksacyjne).
  • Limonen (związek organiczny poprawiający nastrój i redukujący napięcia wywołane stresem wraz z właściwościami przeciwgrzybiczymi i antybakteryjnymi).

Master Kush – Wygląd, zapach i smak

Aromat kwiatów Master Kush jest intensywny i złożony. Łączy on w sobie zarówno cytrusowe, jak i ziemne nuty, z delikatnym zapachem sosny oraz kwiatów. Co więcej jego smak jest bardzo zbliżony do nut zapachowych, za co odpowiada złożony profil terpenowy o bardzo silnych związkach organicznych.

Kwiaty Master Kush to cechują się dużą gęstością i jasną barwą. Są one także pełne pomarańczowych włosków i sporą ilością pachnącej żywicy.

Dołącz do grona pacjentów medycznej marihuany Master Kush. Umów spotkanie online z lekarzem Carenabis.pl i zdobądź idealną receptę dla Twoich dolegliwości zdrowotnych już teraz.