Marihuana medyczna

Odmiana Penelope

Strona główna » Penelope
Penelope

Penelope to jedna z ciekawych hybrydowych odmian M.M. dostępnych w Polskich aptekach. Charakteryzuje się ona zrównoważonych poziomem zawartości THC i CBD – w stosunku 8%/7%. Jest to więc idealny surowiec farmaceutyczny do prowadzenia terapii osób o niższej tolerancji ze względu na brak doświadczenia w leczeniu konopiami.

Jesteś początkującym pacjentem M.M.? Szukasz alternatywy dla wielu innych, o wiele silniejszych odmian? Umów się na konsultację online z lekarzem Carenabis i poznaj potencjał Penelope lub innych dostępnych odmian M.M. w Polskich aptekach.

Producent: Spectrum Therapeutics

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 8%/7%

Dostępne opakowania: 10g

Penelope – charakterystyka i efekty działania.

Penelope nie tylko oferuje zbliżoną zawartość podstawowych kannabinoidów na poziomie 8% THC i 7% CBD. Jest to również zbilansowana hybryda, która wykazuje właściwości zarówno indici, jak i sativy – co czyni ją uniwersalną w trakcie prowadzenia zróżnicowanych terapii leczniczych.

Dzięki zróżnicowaniu genotypu i zawartości kannabindów, Penelope jest w stanie wspierać zarówno pacjentów szukających energetyzującej euforii wspierającej kreatywność i motywację do działania, jak i osoby oczekujące relaksu oraz pomocy w regeneracji. Może być to zatem idealna odmiana do walki z:

  • zaburzeniami odżywiania,
  • przewlekłym stresem,
  • zaburzeniami snu,
  • stanami lękowymi,
  • stanami depresyjnymi,
  • bólem.

 

Jeśli więc odczuwasz któreś w powyższych dolegliwości zdrowotnych lub borykasz się z konkretną jednostką chorobą, skorzystaj z konsultacji online z lekarzem Carenabis. Otrzymasz od nas receptę i wskazówki dotyczące efektywnego prowadzenia terapii M.M.

Penelope – Profil terpenowy

Terpen:

Zawartość

Występowanie

Pinen (alfa i beta) 

58%

igły sosny (odpowiada za zapach sosny, szałwii lub rozmarynu)

Beta Mircen

23%

chmiel, liście laurowe i trawa cytrynowa (odpowiada za ziołowy i korzenny zapach)

Beta-Kariofilen

13%

zioła i przyprawy (odpowiada za ostry smak i lekko pieprzny zapach)

D-limonen

6%

skórki cytrusów (odpowiada za cytrusowy zapach i smak)

Penelope – Smak i zapach

Kwiaty Penelope wyróżniają się przyjemnym smakiem i aromatem. Delikatne nuty cytrusowe przeplatane są delikatnym, lekko ziemistym zapachem. Penelope staje się więc cytrusową i orzeźwiającą odmianą, która dzięki nucie ziemistości nie wykazuje ostrości powodującej uczucia drapania.