Marihuana medyczna

Odmiana Jack Herrer

Strona główna » Jack Herrer
jak herrer

Jack Herrer jest to odmiana medycznej marihuany, która pojawia się w aptekach dzięki firmie S-LAB. Jest to popularna sativa, której moc wynosi 18% THC przy śladowych ilościach CBD na poziomie mniejszym lub równym 1%. Idealnie więc sprawdzi się ona w przypadku pacjentów potrzebujących konopi w ciągu dnia. Działanie odmiany Jack Herrer jest mocno energetyczne i pobudzające – może zatem okazać się dużym wsparciem przy realizacji zadań kreatywnych, bez uczucia znużenia i senności.

Jack Herrer – Historia

Nazwa Jack Herrer pochodzi od nazwiska aktywisty, będącego autorem książki The Emperor Wears No Clothes, która odegrała wielką rolę w historii walki o legalizację marihuany. Jeck Herrer dostępny w ofercie S-LAB o mocy 18% THC to sativa opracowana przez Sensi Seeds w latach 90. Do dziś cieszy się ona uznaniem pacjentów szukających wsparcia w terapii podczas codziennych obowiązków.

Chcesz poznać potencjał medyczny odmiany Jack Herrer? Skonsultuj się z lekarzem Carenabis.pl.

Producent: S-Lab

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 18%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Jack Herrer – genotyp, wygląd i zapach

Oficjalnie firma Sensi Seeds nigdy nie podała genotypu odmiany Jack Herrer do informacji konsumentów. Dzięki wieloletnim badaniom wiadomo, że jest to krzyżówka odmian: Haze, Northern Lights 5 i Shiva Skunk Cross.

Chociaż Jack Herrer dostępny w polskich aptekach oferuje moc na poziomie 18% THC, jest to odmiana, która z powodzeniem może osiągnąć poziom w granicach 24% THC – co wielokrotnie zostało udowodnione na wydarzeniach Cannabis CUP, gdzie Jack Herrer zdobył szereg nagród i wyróżnień.

Jack Herrer to odmiana charakteryzująca się lepkimi kwiatami o przyjemnym i świeżym zapachu pomarańczy oraz cytryny. Kwiaty są jednak imponujące pod kątem warstwy wizualnej, ponieważ są one raczej luźne, podłużne, z dużą liczbą trichomów.

Bogata genetyka odmiany Jack Herrer przyczyniła się do powstania kilka wariantów tego szczepu. Co więcej, każda z nich ma unikalne cechy i może zapewnić zróżnicowane efekty. W profilu terpenowym należy natomiast szukać takich substancji jak:

  • a-Pinen,
  • B-Pinen,
  • Mircen,
  • Nerolidol.

 

Efekty działania i odczucia stosowania Jack Herrer mogą być indywidualne i różnić się od opisanych na stronie. Informacje zawarte w opisie są zgodne z profilem terpenowym, lecz oddziaływanie konopi uzależnione jest od stanu fizycznego i psychicznego pacjenta. Udostępnione informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Przekonaj się, czy Jack Herrer do odpowiednia odmiana dla Twoich potrzeb. Umów konsultację z lekarzem Carenabis.