Medyczna marihuana

Odmiana DelaHaze

Strona główna » DelaHaze
Aurora 22

DelaHaze to hybrydowa odmiana medycznej marihuany. Na rynku dostępna jest za sprawą popularnej i działającej od początku obecności konopi leczniczych w Polsce, firmy Aurora. DelaHaze charakteryzuje się dominacją genów sativa i stosunkowo wysoką mocą na poziomie 22% THC, wraz z niewielką zawartością CBD – na poziomie równym lub mniejszym dla 1%. Jest to odmiana dedykowana dla pacjentów stosujących konopie w ciągu dnia.

Wydaje Ci się, że odmiana DelaHaze pomoże na Twoje dolegliwości? Nie czekaj i umów się na konsultację lekarską w Carenabis.pl. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.

Producent: Aurora

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 22%/1%

Dostępne opakowania: 10g

DelaHaze – charakterystyka odmiany

Aurora DelaHaze znana jest z wyrazistego smaku i aromatu – nawiązując skojarzeniami do takich owoców jak mango i cytrusy. Jest to możliwe za sprawą genotypu odmiany DelaHaze, który łączy ze sobą Mango Haze i Lemon Skunk, czerpiąc z nich najsilniejsze cechy profilu terpenowego. W tle wyczuwalne są także korzenne i ziemiste nuty – za które odpowiada niewielka obecność szczepu indici. Kwiaty DelaHaze są w kolorze intensywnej zieleni. Mają one kształt szyszki z obecnością drobnych bursztynowych włosków.

Aurora DelaHaze – genotyp odmiany i działanie

DelaHaze od firmy Aurora to hybryda stworzona przez krzyżowanie sativy Mango Haze z hybrydą Lemon Skunk. Zawartość THC w tej odmianie dostępnej w aptekach wynosi 22%, działając pobudzająco. DelaHaze jako hybryda z dużą przewagą sativy wpływa na kreatywność i koncentrację – jednocześnie poprawiając nastrój. Dzięki swoim właściwościom relaksacyjnym i energetyzującym, nie wpłynie negatywnie na organizację codziennych obowiązków.

DelaHaze to odmiana dedykowana dla pacjentów borykających się z takimi problemami jak:

  • bóle o zróżnicowanej przyczynie,
  • lęk społeczny,
  • apatia,
  • zmęczenie,
  • brak apetytu,
  • nudności,
  • stany spowodowane PTSD,
  • stany o podłożu depresyjnym.

 

Efekty działania i odczucia stosowania DelaHaze mogą być indywidualne i różnić się od opisanych na stronie. Informacje zawarte w opisie są zgodne z profilem terpenowym, lecz oddziaływanie konopi uzależnione jest od stanu fizycznego i psychicznego pacjenta. Udostępnione informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Dowiedz się więcej na temat DelaHaze podczas konsultacji medycznych z lekarzem Carenabis.pl.

Sprawdź również pozostałe odmiany medycznej marihuany, które dostępne są dla pacjentów w Polskich aptekach – takie jak: Jack Herrer, Lemon Skunk czy Gorilla Glue.