Marihuana medyczna

Odmiana Krypton 25% THC

Strona główna » Krypton 25% THC
Krypton 25 THC

Krypton to nowa odmiana medycznej marihuany, która pojawiła się w Polsce. Została ona stworzona przy współpracy przez dwie popularne marki, czyli Spectrum Therapeutics i Canopy Growth. Jest to obecnie najmocniejszą odmiana konopi dostępnych w aptekach, ponieważ zawiera aż 25% THC i mniej niż 0,5% CBD. Biorąc pod uwagę, że hybrydowy genotyp wykazuje dużo większą zawartość genów indica, należy spodziewać się silnego działania terapeutycznego wśród pacjentów potrzebujących relaksu, uspokojenia, wsparcia w zasypianiu czy pobudzeniu apetytu.

Chce wypróbować Krypton 25% w swojej terapii? Umów się na spotkanie online z lekarzem Carenabis. Otrzymasz w trakcie konsultacji lekarskiej wszelkie niezbędne wsparcie wraz z odpowiednio wystawioną receptą.

Producent: Spectrum Therapeutics/Canopy Growth

Genetyka: Hybryda/Idica

Stosunek THC/CBD: 20%/1%

Dostępne opakowania: 5g

Krypton 25% THC – charakterystyka i działanie

Odmiana Krypton to konopia wyróżniająca się wysoką zawartością THC na poziomie 25%. Jej zapach i smak są silnie nawiązujące do wielu popularnych szczepów indica. Słodko-ziołowe aromaty przebijają się na pierwszy plan, ustępując nutom sosny i cytrusów wynikających z obecności limonenu w profilu terpenowym.

Krypton wykazuje silne działanie relaksujące i uspokajające. Doskonale sprawdza się w przypadku leczenia zaburzeń snu i odżywiania oraz nadpobudliwości, gdyż gwarantuje efekt ciężkości ciała, senność czy wzrost apetytu wraz z wyostrzeniem zmysłu smaku i zapachu.

Kwiaty po otwarciu opakowania (dostępnego w wariancie 5 gramów) są bardzo zbite i żywiczne. Ich kolor jest ciemny, co przypadnie do gustu pacjentom stosującym lecznice konopie od dłuższego czasu. Należy pamiętać, że krypton to odmiana o wysokim stężeniu THC. Dlatego nie zaleca się stosowania jej u osób rozpoczynających leczenie.

Krypton 25% Cannabis Flos od Spectrum Therapeutics – profil terpenowy

Mircen to główny terpen przeważający w profilu terpenowym odmiany Krypton 25%. To on odpowiada za wyczuwalny słodko-ziołowy aromat, przypominający zapach mango. Mircen wykazuje też właściwości przeciwzapalne i relaksacyjne. Czyni go to wartościowym związkiem organicznym dla pacjentów cierpiących na ból lub problemy ze snem.

Pozostałe terpeny obecne w profilu odmiany Krypton to:
Linalol – wykazuje działanie uspokajające i nasenne, łagodząc przy tym stany lękowe i depresyjne;
Limonen – terpen o właściwościach przeciwdepresyjnych i przeciwlękowych, poprawiający nastrój i koncentrację.
Kariofilen – związek przeciwbólowy i przeciwzapalny, redukujący nudności i wymioty.

Poznaj pełny potencjał odmiany Krypton osobiście. Umów spotkanie online z lekarzem Carenabis już dziś i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia.