Marihuana medyczna

Odmiana Sirius

Strona główna » Sirius
sirius

Sirius to kolejna odmiana medycznej marihuany, polajawiająca się w ofercie firmy S-LAB w serii 22% THC. Jest to konopia o hybrydowym genotypie z przewagą genów indica. Dzięki temu stanowi ona świetną altetnatywę w terapii bólu, zaburzeń snu, zaburzeń odrzywiania i innych dolegliwości wymagających odprężenia i łagodzenia stresu czy stanów lękowych. Sirius jako odmiana o wysokiej zawartości THC na poziomie 22% dedykowana jest raczej osobom o wysokiej tolerancji na kannabinoidy i musi być używana zgodnie z zaleceniami lekarza.

Nie ryzykuj. Umów się na spotkanie z lekarzem Carenabis na spotkaniu online i otrzymaj receptę na M.M. Sirius lub inną odmianę dobraną pod kątem Twojego indywidualnego przypadku. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Producent: S-LAB / Tilray

Genetyka: Hybryda/Indica

Stosunek THC/CBD: 22%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Sirius — działanie i efekty

Sirius to hybrydowa odmiana z przewagą genów indica. Wykazuje ona silne właściwości relaksujące, będące wsparciem w rozluźnieniu ciała i wyciszeniu stanów lękowych lub depresyjnych i nadpobudliwości. Sirius pomaga łagodzić objawy stresu czy PTSD. Działa również przeciwbólowo, będąc wsparciem w terapii pooperacyjnej lub powypadkowej – niezależnie od tego, czy dolegliwości są tymczasowe (jak z powodu urazu) czy przewlekłe (spowodowane zapaleniem stawów lub fibromialgią).

Odmiana Sirius doskonale sprawdza się również w walce z bezsennością. Zapewnia ona głęboki i spokojny sen, wspierając proces zasypiania i odprężenia w godzinach wieczornych – co może być szczególną ulgą dla pracownikó umysłowych, którzy ze względu na swój charakter pracy mają problem z tzw. wyciszeniem myśli.

Sirius — Zapach i smak

Zapach odmiany Sirius to interesujące połączenie słodko-sosnowej nuty z wyraźnym, kwaśny aromatem. Ostry i chemiczny zapach diesla ze śladami sosny i cytrusów wynika z przewagi genów indica, lecz z domieszką sativy. W smaku pacjenci często wyczuwają wyraźnie kwaśne, ale pikantne nuty, którym towarzyszy ziemisty i ziołowy smak sosny.

Poznaj rzeczywisty potencjał terapii z wykorzystaniem odmiany Sirius. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia lekarzy Carenabis i zdobądź receptę na M.M. już teraz.