Marihuana medyczna

Odmiana White Widow

Strona główna » White Widow
white widow

White Widow to kultowa odmiana konopi, która trafiła do aptek dzięki firmie S-LAB. Jej zawartość THC wynosi 18%, natomiast CBD jest równe lub mniejsze od 1%. Jest to więc odmiana o średniej mocy, która dla pacjentów rozpoczynających terapię może być początkowo silna. White Widow to indica. Świetnie więc sprawdza się w przypadku leczenia różnego rodzaju zaburzeń snu, kłopotów z zasypianiem, nadpobudliwością czy bezsennością.

Chcesz poznać pełny potencjał White Widow? Skontaktuj się z lekarzem Carenabis. Podczas spotkania online zostanie rozpoznana natura Twoich dolegliwości, ustalony proces leczenia i przepisana recepta z doborem właściwej odmiany medycznej marihuany.

Producent: S-LAB

Genetyka: Hybryda/Idica

Stosunek THC/CBD: 18%/1%

Dostępne opakowania: 15g

White Widow – Działanie

White Widow dostępna w ofercie S-LAV charakteryzuje się średnią zawartością THC na poziomie 18%. Jest to odmiana zapewniająca silny efekt euforii, pozytywnie wpływając na nastrój i samopoczucie pacjentów wykorzystujących ją w swojej terapii. White Widow doskonale oddziałuje na zmysły, maksymalizując doznania zarówno wizualne, smakowe, jak i zapachowe. Efekty fizyczne są mniej odczuwalne. Jako że jest to sativa, należy spodziewać się działania energetyzującego, pobudzającego do działania i motywującego. Dopiero po czasie może pojawić się uczucie ciężkości, które pozwoli odpocząć i zrelaksować się w fotelu – m.in. dlatego White Widow może być również dobrym wyborem dla pacjentów szukających wsparcia w leczeniu zaburzeń zasypiania czy bezsenności.

White Widow – Terpeny

Jest to odmiana, w której dominującym terpenem jest micren. Odpowiedzialny jest on w dużej mierze za działanie przeciwbólowe. Dlatego White Widow perfekcyjnie nadaje się do uśmierzania i redukcji bólu – niezależnie od jego źródła (np. w przypadku chorób i dolegliwości związanych z układem nerwowym, przy rekonwalescencji i terapiach związanych z dużą bolesnością).

Obok micrenu w White Widow obecne są również kariofilen i pinen. Nadają one konopi charakterystyczny pieprzowy i sosnowy aromat, co czyni ją odświeżającą odmianą stosowaną na co dzień.

White Widow – Wygląd, smak i aromat

White Widow ma bardzo charakterystyczny zapach i smak. Wyczuwalne są w nim nuty ziołowe połączone z elementami ziemistości i przypraw – w tym wcześniej wyczuwalne aromaty pieprzu i sosny. Doznania smakowe i zapachowe można więc ocenić jako pikantne i niekoniecznie przyjemne dla osób ceniących orzeźwiające, cytrusowe lub słodkie odmiany konopi.

Na szczególną uwagę w przypadku White Widow zasługuje wygląd kwiatów. Chociaż jest to sativa, jej pąki są nieco bardziej zbite od pozostałych odmian z tego gatunku. O wiele bliżej im wizualnie do indici – co bez wątpienia jest mile widzianym efektem wśród większości pacjentów.

Nie czekaj i wykorzystaj w pełni potencjał White Widow w swojej terapii. Umów spotkanie online z lekarzem Carenabis.pl i otrzymaj receptę wraz z planem leczenia już teraz.