Marihuana medyczna

Odmiana Blueberry

Strona główna » Blueberry
blueberry tilray 18

Blueberry to znana i ceniona odmiana konopi. Jest ona dostępna w aptekach jako surowiec farmaceutyczny od firmy Tilray i S-LAB, o stężeniu THC na poziomie 18% i CBD nieprzekraczającym 1%. Unikalny profil terpenowy Blueberry gwarantuje wyjątkowy potencjał leczniczy, dzięki czemu cieszy się uznaniem wśród pacjentów. Jest to odmiana hybrydowa o większej zawartości genów indica (w stosunku 80/20 indica/sativa).

Szukasz odmiany konopi, która pomoże Ci z Twoimi dolegliwościami? Blueberry jest odmianą, którą warto wziąć pod uwagę. Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanych lekarzy w Carenabis i umów spotkanie online w celu dopasowania odpowiedniej odmiany dla Twoje przypadku, uzyskania recepty i opracowania procesu leczenia.

Producent: Tilray i S-LAB

Genetyka: Hybryda/Idica

Stosunek THC/CBD: 18%/1%

Dostępne opakowania: 15g

Blueberry – Opis i działanie

Blueberry dostępne w ofercie Tilray i S-LAB charakteryzuje się intensywnym aromatem jagód oraz niezwykle przyjemnym smakiem – stąd nazwa odmiany, która bezpośrednio nawiązuje do tych owoców. Działanie Blueberry charakteryzuje się silnym uczuciem relaksu i uspokojenia. Doskonale sprawdza się więc w przypadku terapii związanej z redukcją stresu, lęków czy efektów bezsenności.

Dominującymi terpenami w odmianie Blueberry są mirtol, mircen i pinen. To one są odpowiedzialne za przyjemny owocowy zapach. Mircen wykazuje właściwości uspokajające i przeciwbólowe, natomiast pinen może powodować pobudzenie i zwiększenie sprawności funkcji poznawczych. Wiele analiz wskazuje również na obecność popularnego i cenionego u pacjentów korzystających z odmian typu sativa, limonenu, Dzięki temu Blueberry nie jest standardową indicą, powodującą uczucie ciężkości ciała, rozleniwienie i nagłą senność.

Blueberry – wygląd kwiatów

Odmiana Blueberry nie tylko zapachem i nazwą nawiązuje do owoców jagód. Kwiaty konopi tego szczepu są przede wszystkim mocno zbite i żywiczne, a ich kolor może przechodzić z ciemnej zieleni na odcień fioletu. Dzięki temu Blueberry również wizualnie pasuje doskonale do nadanej nazwy i ciężko pomylić pąki kwiatów tej odmiany z innymi.

Nie czekaj i zacznij terapię już teraz z Carenabis. Umów się na spotkanie online z naszym lekarzem, który pomoże Ci dobrać leki i ich dawkę oraz wypiszę niezbędną receptę.