Marihuana medyczna

Odmiana Red No. 2

Strona główna » Red No. 2
red no 2

Red No 2 od Spectrum Therapeutics, czyli odmiana Lemon Skunk

Red No 2 od Spectrum Therapeutics to jedna z pierwszych odmian medycznej marihuany, które pojawiły się w polskich aptekach. Red No. 2 jest jednak nazwą handlową firmy Spectrum Therapeutics surowca medycznego. Kryje się pod nią bardzo popularna odmiana Cannabis Sativa, która zdobyła uznanie wśród pacjentów i użytkowników na całym świecie. Jest to tzw. Lemon Skunk. Nazwa ta odnosi się do charakterystycznych nut zapachowych o cytrusowym aromacie, który zawdzięczamy terpenowi o nazwie Limonen. Jego zawartość w Lemon Skunk Red No. 2 wynosi ponad 10-11%.

Zawartość THC w Red No. 2 to ok. 19% i zaledwie do 1% CBD. Efekt odurzenia może być silny dla osób, które dotychczas nie miały do czynienia z medyczną marihuaną. Zaleca się więc stosować tę odmianę w małych dawkach, suplementując ją dodatkowo olejkami CBD.

Chcesz wypróbować Red No. 2 w terapii? Umów się na konsultację w Carenabis.pl. Zapewniamy kompleksowe wsparcie medyczne.

Producent: Spectrum Therapeutics

Genetyka: Hybryda/Sativa

Stosunek THC/CBD: 19%/1%

Dostępne opakowania: 5g

Lemon Skunk Red No. 2 – Działanie

Red No. 2 to odmiana będąca hybrydą z większą zawartością genów sativy. Powstała ona w 60% z sativy i w 40% z genów indici. Jej działanie jest zatem w początkowej fazie pobudzające i motywujące do aktywności, by po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach przejść w fazę odprężenia, relaksu i rozluźnienia.

Zaleca się stosowanie do ok. 2 godzin przed snem. Przyjmując Red No. 2 w krótszym odstępie czasowym, może ona powodować pobudzenie i chęć do działania, co utrudni zasypianie.

Efekty działania i odczucia stosowania Lemon skunk mogą być indywidualne i różnić się od opisanych na stronie. Informacje zawarte w opisie są zgodne z profilem terpenowym, lecz oddziaływanie konopi uzależnione jest od stanu fizycznego i psychicznego pacjenta. Udostępnione informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Red No 2 – smak i aromat

Lemon Skunk wydziela intensywną, cytrynową woń. Towarzyszy jej również mieszanka ziemistych nut, dzięki którym wrażenia zapachowe pozwalają odróżnić tę odmianę od pozostałych z rodziny sativy.

Nuty cytrusów wynikające z terpenu o nazwie Limonen wyczuwalne są też w smaku. Jest to więc odmiana przyjemna w spożyciu, po którą chętnie sięgają pacjenci o różnych dolegliwościach zdrowotnych.

Red No. 2 od Spectrum Therapeutics – cena produktu

Red No 2 to niezwykle popularna odmiana medycznej marihuany w Polsce. Cieszy się ona tak dużym uznaniem pacjentów, że niemal od razu po pojawieniu się nowej dostawy w aptekach, po kilku dniach zapasy magazynowe są na wyczerpaniu. Cena Lemon Skunk standardowo dostępna jest w przedziale między 250-300 zł za opakowanie 5 gramowe.