Marihuana medyczna

Odmiana Pink Kush

Strona główna » Pink Kush
Pink Kush

Pink Kush to odmiana konopi leczniczych o wysokiej zawartości THC na poziomie 20%, która dostepna jest w aptekach jako Cannabis flos Aurora Deutschland GmbH THC 20% CBD 1%. Co jednak ciekawe, Pink Kush spotkać można również w serii Tilray 18% THC. Pacjenci korzystający więc z medycznej marihuany, chcący leczyć się przy użyciu charakterystycznego działania indici, mogą wybrać producenta zgodnie z dostępnością surowca w ich pobliskich aptekach.  

Poznaj potencjał leczniczy Pink Kush i skontaktuj się z lekarzem Carenabis w celu rozpoczęcia terapii. Nie czekaj i umów wizytę już teraz.

Producent: Aurora

Genetyka: Hybryda/Indica

Stosunek THC/CBD: 20%/1%

Dostępne opakowania: 10g

Pink Kush – charakterystyka odmiany

Pink Kush jest odmianą hybrydową z przewagą genów indica w stosunku 80%/20% dla indica/sativa. Odcień kwiatów wpada w delikatny fiolet, nawiązujący do nazwy. Pink Kush wyróżnia się euforycznym działaniem. Doskonale sprawdzi się więc podczas terapii mających na celu redukcję stresu, lęków czy paranoi. Obecność 20% genów sativa pozwala jednak osiągnąć motywujący efekt poprawienia nastroju, co dobrze oddziałuje również przy stanach depresyjnych – zwłaszcza u pacjentów uskarżających się na problemy z zasypianiem, bezsennością lub budzeniem się w ciągu nocy.

Na liście terpenów, które pojawiają się w profilu terpenowym Pink Kush znaleźć można m.in.:

  • Nerolidol (uspokajający, przeciwlękowy, antyoksydacyjny, przeciwbakteryjny i przeciwwirusowy),
  • Alfa-pinen (pozytywny wpływ na pamięć i koncentrację, redukcja stresu i stanów lękowych, hamowanie stanów zapalnych i przeciwdziałanie powstawaniu wrzodów),
  • Mircen (właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, uspokajające i nasenne),
  • Beta-kariofilen (działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne),
  • Humulen (właściwości relaksujące, przeciwzapalne, przeciwbaktyryjne, antynowotworowe i hamujące apetyt),
  • Limonen (zwiększenie poziomu energii i motywacji, redukcja stanów lękowych i wspomaganie oczyszczania organizmu z wolnych rodników).

Pink Kush – zapach i smak

Aromat Pink Kush dla wielu pacjentów nie jest przyjemny. Charakteryzuje się on ostrymi i uderzającymi nutami, które w połączeniu z ziemistością i słodyczą, tworzą mieszankę wskazującą na konkretny genotyp i możliwe działanie fizyczne. Niemniej jednak Pink Kush zyskuje w trakcie waporyzacji, gdy przebija się mocny, lecz niegryzący smak o dużej złożoności.

Sprawdź, czy Pink Kush jest dobrym wyborem dla Ciebie. Podczas spotkania online z lekarzem Carenabis, otrzymasz nie tylko dobrze dopasowaną receptę, ale i wskazówki dotyczące dawkowania i częstotliwości stosowania konopi.