E-terapia

Wygodna forma e-terapii

Strona główna » E-terapia

Zalety terapii

w Carenabis

Jedną z zalet terapii w klinice Carenabis jest możliwość odbycia konsultacji lekarskich i wizyt kontrolnych całkowicie zdalnie. Nie trzeba tracić czasu na dojazdy do kliniki, aby rozpocząć kurację, otrzymać e-receptę lub zwolnienie. Wystarczy umówić się na wizytę za pomocą naszej strony internetowej, nie wychodząc z domu, otrzymać poradę dotyczącą terapii. E-receptę można szybko zrealizować w aptece, podając jedynie PESEL. Wszelkie informacje dotyczące terapii konopnej i przebiegu leczenia przechowywane są w dokumentacji naszej kliniki. 

Jak umówić konsultację i wizytę?

Przejdź do zakładki umów wizytę, wybierz specjalistę z którym chcesz odbyć pierwszą wizytę, znajdź dogodny dla Ciebie, wolny termin i opłać wizytę online. W dniu konsultacji lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad oraz przepisze odpowiednie produkty w celu rozpoczęcia terapii marihuaną medyczną.

Powierz swoje zdrowie

specjalistom Carenabis

Każdemu naszemu Pacjentowi zostaje przydzielony opiekun pacjenta. To on udziela informacji dotyczących przebiegu terapii i zapewnia wsparcie. Rolą opiekuna jest zagwarantowanie optymalnego komfortu naszym pacjentom, a także dbanie o bezpieczeństwo i skuteczność terapii dzięki prawidłowej realizacji lekarskich zaleceń. Nasi specjaliści przeprowadzają indywidualny instruktaż stosowania terapii (waporyzacji) i odpowiadają na pytania na każdym etapie leczenia. Wsparcie jest całkowicie bezpłatne.

Już dziś umów się na konsultację w Carenabis!